Zelená káva – názory, cena, kde koupit, koupit hned, hubnutí

Zelená káva Pokračujte v užívání citát z článku z webových stránkách American Society of chemiky: A zároveň výpisu z Wikipedie: Co říkají lékaři o zelené kávy Výsledky podle požadovaných účinků? Závěr:

zelená káva podvod?

 • spalování tuků účinky
 • proti celulitidě efekt
 • Absolutně bezpečné pro zdraví
 • Bez diety a hladovky
 • Bez náročném fyzickém výkonu
 • Doma
 • Zobrazuje tělo toxinů
 • viditelných výsledků v co nejkratším čase

To jsou titulky, které postihly stránky prodávající zelené kávy (aka Green Coffe ). Všechny výše uvedené mnohé z nich dokonce zaručit a slibují vrácení peněz, pokud nejste spokojeni s účinkem v rámci jednoho měsíce. Kdo by se však poté našel někoho žalovat u nevyrovnaných závazků, ale to je jiná otázka. Pravým lékem na hubnutí a zlepšení zdraví, a dokonce i celulitidy budou odstraněny, bez ohledu na to, zda jste žena nebo muž.

Řekněme si na rovinu, že je neopodstatněná, pokud jsou všechny tyto sliby a kde se zelené kávy na naše hlavy. Budete mít informace z míst distributorů tohoto magického lektvaru a zkontrolovat oficiálních zdrojů. Aby nedošlo, aby se nebudou specifikovány tyto stránky reklamní zdroje, ale pokud chcete, můžete Google citát vidět původní vlastní oči.

Tato studie byla skutečně provedena na University of Scranton, tady je video, které říká Dr. Joe Vinson: Broadcast živé vysílání videa na Ustream

rt b hped boon1 Zelená káva  názory, cena, kde koupit, koupit hned, hubnutí Před zahájením demontáže objevy Dr. Vinson, chci poznamenat, že sponzoroval studii, Applied Food Sciences, Inc. , který je jedním z největších výrobců a prodejců zelené kávy v USA. Takže, jen poznámka, bez jakéhokoliv náznaku korupce výzkumu, myslím, že tito obchodníci jsou muži cti a za to, co není pryč.

Tak pojďme citát z článku na webových stránkách American Society of chemiky:

“chlorogenové kyseliny jsou látky, které se přirozeně vyskytují v jablka, třešně, švestky, sušené švestky a ostatní druhy ovoce a zeleniny. Vinson, spolu s University of Scranton v Pensylvánii, poukázal na to, že káva kvůli jeho popularitě v provozu , je jedním z hlavních zdrojů těchto látek. “

A také úryvek z Wikipedie:

Vzhledem k tomu, na tento prvek ve prospěch hubnutí, důrazu od prodejců zelené kávy, se stejným úspěchem můžete prodávat výtažky z slunečnice, borůvka, topol, Apple, švestka, a tak dále.

>>>>  Vitaelife Pharma Omega 3 - cena, kde nakoupit, kapsle

A ještě lépe pít čekanku, která obsahuje kofein, ale má také částečně již známe kyseliny. A mimochodem, teplota tání chlorogenové kyseliny 206-210, to znamená, že ne všechny druhy pražené kávy je zničena. Zejména, když prakticky není zničena hnědá (195), a nová Anglie pečeně (205 ° C), takže můžeme bezpečně pít kávu tyto Amarok doufat, že shodit těch kil.

, ale tento objev nebude stačit, aby zelená káva získala takovou velkou publicitu a očekávání veřejného zájmu. Měl být zatlačením na televizi, a to bylo děláno ve slavném americkém televizním pořadu „Dr. Oz“.

rt bur bow1 Zelená káva  názory, cena, kde koupit, koupit hned, hubnutí

Vzali 100 dobrovolníků, polovina dostaly zelenou kávové zrno extrakt kapsle, druhá polovina placebo, tedy figuríny, ale nikdo nevěděl, skutečný lék, nebo ne. Nemuseli změnit svůj životní styl a stravu v průběhu experimentu a dokumentovat, co jedí.

Po 2 týdnech americké lívance hodil 55 kg na 100 lidí. Podíl těch, kteří pili skutečný extrakt měl 37 kg, a ti, kteří pili figuríny hodil 18 kg, resp. Čistota experimentu, samozřejmě, je více než pochybné, ačkoli, protože strava před experimentem není stanovena v experimentální, a tedy říci, že zelená káva ovlivnila více než neochota mít navíc fotoaparát, více než v bezpečí a ne objektivní.

No, že i ti, kteří neměli pít kávu zázrak, zhubl již naznačuje, že američtí dámy s nadváhou se snažili jíst méně a mohou zdůraznit, o tom.

No samozřejmě, že ne, to vše kvůli vědeckou pravdu, to je hlavní prioritou každé populární televizní show.

Co říkají lékaři o zelené kávy?

Pepper jasné, že odkaz na těchto laboratorních testů odpoledne s ohněm není k nalezení. Pokud je to považováno za laboratorní experiment s televizní show …

Jo, nesporným faktem! Avšak odkaz na skutečných vědeckých údajů najít nefunguje, a proto nic zpochybnit. Logika železo: v případě, že fakt není, nemůže být zpochybňováno, a pokud to není možné zpochybnit, že tato okolnost je nepopiratelný. Palec nahoru, jak se říká. A samozřejmě, odkazy na mnoho studií v různých zemích se podívat na mnoha internetových stránkách v mnoha vyhledávačích …

>>>>  Sustawin - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

No, přesněji řečeno, že tuky se do krevního nemusí být jen odštěpí, a proto je kyselina chlorogenová zrychluje metabolismus tuků, a nebere tuky z těla, výrobu potravinářského nízkotučnou. To ví každý člověk, který je obeznámen se základy metabolismu v lidském těle. A jaký to má smysl se poškodí tuků ve střevech, kdy všechny vrstvy tuku je podkožní tuk, který je tato kyselina nemůže dostat?

rt bck bow1 Zelená káva  názory, cena, kde koupit, koupit hned, hubnutí Přemýšlejme nad textem z webu, který prodává se zázvorem zelené kávy. Uvádějí, že hodně zeleného čaje brání absorpci kyseliny listové, která je nezbytná pro růst buněk a udržení imunity a brání vstřebávání železa, který je zásadní pro tvorbu krve. Z uvedeného vyplývá, že stále radí vypít 7 šálky denně. Samozřejmě na tomto místě dobří lidé nechtějí …

All kecy, proč utlačovat svalovou hmotu, kdy je možné rozvíjet a posilovat? Obecně platí, že standardní manipulace veřejného mínění nepodložených obvinění.

Další nábor slogan, který zve všechny, kteří mají stále pochybnosti jen minimálně vyzkoušet pro různé kávy, jako byste měli co ztratit … no, s výjimkou finančních prostředků vynaložených na této kávy.

Když už mluvíme o penězích, cena půl kilogramu obilí nebo mletá káva se pohybuje od 500 do 2000 …. srovnatelnou cenu s různými druhy pražené kávy, pouze s tím rozdílem, že zelená káva produkt, který je sklizen na plantážích a pražená káva produkt, který se shromáždí na plantáži, pečené a pak prodal. Tj zelená káva levnější na výrobu, a je často dražší. Marketingové triky ze všech stran prostě nemají důvěru ve výrobku.

Výsledky uvedených účinků:

 • spalování tuků účinky, je lež, není spalování tuků a podporuje odbourávání (čti asimilační).
 • proti celulitidě akce – to vše úplný nesmysl, protože celulitida je podkožní tuk, a kyselina chlorogenová porouchá tuků ve střevě. Někteří lidé doporučují potřít zelené kávy v kůži na kněze proti celulitidě, radíme jim v reakci třít hlavu, může přispět k rozvoji.
 • Absolutně bezpečné pro zdraví – lež, jakýkoli výrobek nebezpečná pro zdraví, v závislosti na dávce, a to i vodu můžete pít sebe k smrti, a to pouze nápoj s velkým množstvím různých účinných látek a kyselin, může být velmi škodlivé pro zdraví. Stále si myslím o tom, že brání vstřebávání železa a kyseliny listové.
 • Bez diety a hladovění se zhubnout a jíst koláče, to je opravdu sen jakéhokoli tuku, ale i focus group na teleperadach jedli méně, i když ne kvůli přímým vedením a emoční tlak.
 • Bez nudné cvičení, bez nich si můžete zhubnout, jíst jen v případě méně.
 • Doma – děkuji, není třeba ji pít v určených oblastech, ačkoli by bylo vhodnější, aby vidět někoho, kdo kupuje, aby okamžitě prodávat Herbalife a akcií MMM
 • .

 • Odstraňuje z těla toxiny – žádné skutečné údaje o něm není uveden …
 • Viditelné výsledky v krátkodobém horizontu, Ano, peníze jsou zjevně méně, výsledek je docela nápadný.
>>>>  Hydroface - cena, názory, kde nakoupit, originální, proč byste měli koupit

Závěr:

Hlavním argumentem – kyselina chlorogenová, který štěpí tuky ve střevě. Bylo by hezké, kdyby lidé by tuk jen na tuky, ale mnohem více nadváhu lidé získávají z nadbytku rychlých sacharidů (sladkosti, mouku a další potraviny s vysokým glykemickým indexem), ve kterém kyselina nemá žádný vliv. Takže pokud budete i nadále jíst mnoho z těchto produktů a pít zelený kávu, budete tloustnout, budete nezastaví určitě.

K dispozici jsou levnější a užitečným zdrojem dostat medializovaný profesionální kyseliny chlorogenové je čekanka, a nemá to žádný kofein a zkouší to na desítky let v sovětském a post-sovětském prostoru. Má stejnou odpornou chuť, ale používají více.

Existuje jen jeden způsob, jak se zbavit přebytečného tuku, aniž by došlo k poškození zdraví s vyváženou stravu a vzdělávání v jejich tělesné výchovy. Jiné metody, jako je dlouhý půst, liposukce, doplňky tlukotu srdce a metabolismus bude dříve či později vliv na vaše zdraví a vést vás do ordinace.

Neexperimentujte na sebe levou zázračné pilulky a rovnátka sebe, zvedněte zadek z pohovky, více se pohybovat a jíst méně nezdravé jídlo. Účinek je zaručena a osvědčené miliony jedinců po celém světě po celou dobu.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 241 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.