Silane Guard – tekuté sklo, cena, koupit hned, kde koupit, komentáře,

Japonská Silan Guard nejen leští povrch vašeho vozu. Revoluční složení chrání lak před poškrábáním a vnějších destruktivními vlivy, jako jsou dopady kameny, větve a jiné věci. Tento konkrétní produkt poskytuje zářivý lesk na těle, které trvá dlouhou dobu – až 1 rok! Také vytvořil silnou vodoodpudivým účinkem. Pevná, organický polymer fólie, vyztužené oxid křemičitý, chrání před poškrábáním při mechanické a ruční čištění. Wilson Gard chrání lak před škodlivými účinky chemických látek a soli činidel v zimě, stejně jako šampony s vysokým obsahem alkálií v bezdotykovými myčkách. Vodní sklo Silan Guard lze aplikovat na automobily všech barev včetně metalických a perle. Původní technologie umožnila vytvořit složení jednosložkových a velmi snadné použití. Mohli jste vidět působivé foto a video fór automobilových témat, u nichž je vidět tělo po použití.

Recenze lékařů a dalších odběratelů Silan gardy

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Mimochodem, doporučuji si přečíst recenze renomovaných lékařů a skutečnými lidmi, které jsme získali. Možná, že tlačit ke koupi.

 • & nbsp; Vodní sklo je moderní způsob, jak chránit vaše auto
 • V článku na blogu motoristy: “Testování tekuté sklo pro Brilliance V5”

Přednosti prostředků Silan Guard

 1. Accessibility. Cena za balení tohoto tekutého skla je srovnatelné s náklady plechovek kávy.
 2. Zabezpečení. Postup pro obnovení laku se snadno provádí sám ve své garáži nebo ve dvoře. Jediné, co je třeba pečlivě sledovat jednoduché instrukce pro použití Silan stráže nevyžaduje speciální znalosti a dovednosti, s postupem obnovení zvládne prakticky každý motorista.
 3. Rychlost dosažení požadovaného výsledku. Po pouhém jednom ošetření budete dělat vaše auto světlé a lesklé.
 4. Silan Guard udrží svoji dobře vypadající auto za téměř 12 měsíců! Povlak chrání před deštěm, sněhem, vítr, nízké teploty, chemických látek, slunce, soli.
 5. Objem 95 ml je dostatečná k pokrytí osobních automobilů, minibus nebo jeep
 6. OL> Přečtěte si také:. Cope-li Renumax s škrábance na autě?

  Na rozdíl od Silan Guard v tradičních způsobů leštění má řadu nevýhod:

  1. Náklady. Mohou stát až ….
  2. Existují rizika. Recovery LCP je poměrně choulostivá procedura. Neexistuje žádná záruka, že leštění bude provádět kvalifikovaný mistr, na konci může být tělo způsobil větší škody.
  3. strávil hodně času. Obnovení laku vozu oprava trvá několik měsíců. V tomto okamžiku budete muset najít jiné způsoby dopravy, například cestovat městskou hromadnou dopravou a trpělivě čekat, až vaše auto bude fungovat.
  4. OL>

   Action Silan Guard

   ppe bright coe up1 1 Silane Guard  tekuté sklo, cena, koupit hned, kde koupit, komentáře,

   1. Použít tekuté sklo na povrchu vozu Silan stráže k tělu.
   2. Páska drží okamžitě a dává potahu zářící vzhled.
   3. Dále, jeho složení vytváří hydrofobní účinek, chrání vůz z destruktivní vlhkosti.
   4. Maximální ochranný účinek silanu stráže se dosáhne po aplikaci více vrstev. aplikuje se více vrstev polské Silan stráže, čím delší je vůz pak musel stát v garáži. 10 vrstev je zapotřebí až tři dny. Jeden balíček nástroje potřebné k aplikaci 1-2 vrstev. Náklady na tekuté skleněné Silan Guard je velmi cenově dostupné, můžete si koupit více balení!
   5. OL>

    V důsledku použití leštidla:

    hydrofobní povlak poskytuje oxid křemičitý. Voda je prostě jemně tlačí a rohlíky z povrchu vozu, takže vápenných usazenin a skvrn. Polymer je ochranná fólie je velmi jednoduchý na použití a dostatečně flexibilní. Díky němu, váznoucí i dítě poradí.

    Návod k používání & nbsp; Silan Guard

    1. umýt auto a čištění povrchu.
    2. Vezměte houbu a máčet v roztoku Silan Guard.
    3. Použít kompozice na povrch lehce, to odření. Věnovat zvláštní pozornost tomuto požadavku! Členové nepotřebují třít, stačí aplikovat ji na vrcholu
    4. Počkejte 5-10 minut zaschnout.
    5. Otřete čistým hadříkem (opět bez tlaku).
    6. Použít druhý a následující vrstvy mají intervaly v jedné a půl hodiny.

    Kde koupit silanu hlídače?

    Willson Silan Guard lze zakoupit pouze od výrobce přímo. Na jiných místech, které můžete najít padělky. V tuto chvíli na oficiálním webu (v tomto případě to je), kde si objednáte tento nástroj, je prodej a lze je zakoupit za sníženou cenu. Nyní jeho cena je pouze & nbsp; … Chcete-li objednat, vyplňte formulář, zadáním svého telefonního čísla a jména. Za to, že budete příchozím hovoru z prodeje a zadat adresu, na kterou chcete doručit nástroj, a zodpoví jakékoliv dotazy můžete mít. Kromě toho, místo najdete skutečné hodnocení zákazníků k používání Silane stráže.

    Udělej si svůj pořádek teď!

    Varování

    nevdechujte ani pít. Nemoci kůže – použití rukavice. Drž se dál od dětí. Aby se zabránilo kontaktu s ohněm. V případě požití – urgentní lékař. V případě kontaktu s kůží, alespoň po dobu 15 minut. Je nutné používat pouze silanem stráž podle pokynů. Tento produkt může být použit pouze na lakované plochy. Prostředek by měl být aplikován v místech chráněných před prachem a přímým slunečním světlem. Nepoužívat při nízkých teplotách.

    Také nelze použít na plasty, pneumatiky, nárazníku, chrom a pryžové díly, světla, skla. V případě kontaktu s nimi – otřít vlhkým hadříkem. Po aplikaci prostředku k tělu je třeba začít raspolirovka. Použití v dostatečně větrané místnosti. Po otevření nádrže je chemická reakce, takže po otevření nelze skladovat delší dobu. Zbývající kapalina se po krátké době, již nelze použít. Musíte uložit silanem stráž při teplotách pod 40 stupňů. Aby se zabránilo ochlazování a vyhnout se přímému slunečnímu záření

    Viz také:. Zkontrolujte odnímatelný k opakovanému použití tonizační tonikum M

    Závěr

    ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  tekuté sklo, cena, koupit hned, kde koupit, komentáře, V roce 2015 slavný japonský společnost Willson vydala novou jednosložkové Silan Polish Guard. Po dobu 5 let vlajkový produkt Tělo Glass Guard, kteří dávají přednost získat motoristů po celém světě, již získal kultovní status. Jaké jsou výhody Silan stráže v přední části této klasické nástroje?

    skutečnost, že společnost Willson se etablovala jako organizace, která je velmi citlivá na názory svých zákazníků. Jediná drobná nevýhoda produktu Tělo Glass Guard, podle připomínek fanoušků značky, je skutečnost, že tento nástroj je dvousložková a nelze skladovat delší dobu. Tato skutečnost znemožňuje zpracovat auto o něco později, a míra často nižší, než je uvedeno na obalu toku.

    Recenze lékařů a ostatní odběratelé

    Mimochodem, doporučuji si přečíst recenze renomovaných lékařů a skutečnými lidmi, které jsme získali. Možná, že tlačit ke koupi.

 • deník Drive2.ru Vodní sklo je moderní způsob, jak chránit vaše auto
 • V článku na blogu motoristy: “Testování tekuté sklo pro Brilliance V5”
>>>>  BerryFit - kapky, kde koupit nejlevnější, jak to funguje?

Kde koupit?

Pamatuj !!! Najdete nástroj v obchodech. Původní produkt lze zakoupit pouze na webu výrobce! To umožňuje, aby společnost neustále sleduje kvalitu produktu, jeho cenu a recenzí samozřejmě zákazníků.

Postup při pořízení nebude trvat moc času. Stačí vyplnit objednávkový formulář a čekat na váš pozemek.

Přejít na oficiální сайтsilaneguard.com

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 241 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.