MagnuFuel – cena, názory, kde koupit, originální, kolik je cena

pravidelně potýkají s humbuk, motoristy zajímá a na pochybách: hospodárné paliva MagnuFuel, rozvodu nebo pravda? Naše prověrka bude vycházet z analýzy existujících názorů a osobních zkušeností a některé základní výzkum. My, mimochodem, také přemýšlel, jak reálná je možnost vnucuje zařízení. Utratit méně peněz než dříve, nikoli omezuje jejich pohyb. – tato myšlenka je velmi lákavé

Samozřejmě, že počáteční investice poněkud ochladí nadšení – ale jsou to jediné, pak můžete použít pouze a ušetřit. Kromě toho, že podíly na zařízení klesly téměř o polovinu, a je 3,600 … se můžete dostat ji na 1790. A vzhledem k tomu, že se předpokládá, že benzín půjde o 20% méně na denní bázi, je požadovaná částka přestane zdát přehnané.

Ekonomický MagnuFuel paliva: rozvod, nebo pravda? Podle našeho názoru bude pravděpodobně příliš neliší od většiny těch, kterým jsme se setkali na zhroucení internetu. Nicméně, já chci podělit o své duši.

Podívejte se na sliby MagnuFuel

pro začátek pohled na to, co potřebuje, aby si za své peníze a jak je proces.

gricuture bur coe up1 MagnuFuel   cena, názory, kde koupit, originální, kolik je cena Pokles spotřeby paliva od instalace. V reklamě je dohodnuto, že zvýšení účinnosti je závislá na stroji, ale v průměru se pohybuje kolem 20%. Atraktivní slib, který lidé a pozoroval MagnuFuel.

Ochrana motoru před účinky nekvalitního paliva. Neméně lákavá vyhlídka, pokud si pamatuji o kvalitě toho, co je nabízeno v několika Europen čerpacích stanic.

Zbytek nátěrových výhod – zvýšení mechanismů zdrojů, vzácnější opravy, atd. – jsou jen důsledkem uvedených vlastností ekonomik. A jak přístroj dosahuje tento efekt? Podle inzerátu, se skládá z dvojice neodymovými magnety, které působí na palivo. Podle popisu, vytvářejí „silné magnetické pole“, ve kterém spěchu uhlovodíkové řetězce, které tvoří menší částice, které jsou snadněji hořet.

>>>>  DermaCorrect - názory a cena. Oficiální stránka

Kromě toho pole orientuje molekuly takovým způsobem, že se vzdalují od sebe navzájem. Když tento kyslík dostane přístup k nim ze všech stran, palivo se používá se bez jakéhokoliv zbytku, a to dopadá své úspory.

Naše námitky MagnuFuel

Ty lze rozdělit do vědecky platné, logické a praktické. Začněme s první.

  • Nárokovaná mezeru mezi odkazy, pokud je známo, že jakékoli osobě, odmaturovala, je možné pouze v přítomnosti jaderného reaktoru nebo LHC. Magnetické pole je fyzicky schopen;
  • Všechny použité vozy paliva podle svých vlastností – dielektrikum organického původu s relativně malou velikostí molekul. Jeden z řidičů, je povoláním fyzik, za to, že restrukturalizace jejich pořadí nebo směru budou muset magnetem velikosti výškové budovy je 16 pater a pracovat pouze na ní elektrárna. Slabé magnety (ani elektrický) mohou orientovat molekuly nejsou schopny;
  • Další zvláštností, tentokrát chemik nechápal, jak MagnuFuel chrání motor před nečistotami v benzínu. Magnetické pole nelze rozebrat a neutralizují nečistoty v palivu. Nicméně, co se týče reklamy, o ochraně řekl mimochodem zmínil bez vysvětlení

Přejděme k logice:. Video tvrdí, že patent na know-how drží automobilka General Motors. Čistě teoretická otázka: proč ne vybavuje tyto magnety jejich produkty sjetí z montážní linky? Takový prospěšný rozdíl by zvýšila prestiž a koupit jejich značky.

Počet instalovaných magnetů závisí na druhu auta. Silnější než on, tím víc. Logický závěr: když dáte na runaboutu 10 dvojic, nebude jíst palivo. Nicméně, co je pochybné, z kategorie nevědecké fantazii.

gricuture bur cooking1 MagnuFuel   cena, názory, kde koupit, originální, kolik je cena
A konečně, osobní názor. Ano, nejsme lakomý koupit hodně vynášené ekonomizér a zkusit to na vlastní stroje. Za prvé, jednoduchost instalace, výrobce slibuje, že nebyla získána: ze tří experimentátorů bez problémů, dát pouze jeden. Za druhé, po dobu jednoho měsíce testování, počet závodů vyplnit a objem výplň znatelné úspoře paliva ukázala – přirozeně, na základě ujetých kilometrů. Utrácet méně jediný, kdo šel na dovolenou vlakem, jeho auto za týden stál na parkovišti.

>>>>  Snorest - jak ji používat? kde ho koupit, lékárna, cena

Domníváme se, že měsíc není dostatečná pro konečné závěry, a zařízení, zatímco stroje vzlétnout (stále mají peníze zaplacené). rozvodu nebo pravdu: jsme však již otázku, ekonomické palivo MagnuFuel odpověděl? Podle našeho názoru lze považovat za extrémně negativní. A místo toho tráví svůj vlastní peníze, nabízíme vám na motoristy, aby zvážila takovou smutnou zkušenost.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 241 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.