Luray Bustier – jak ji používat? kde ho koupit, lékárna, cena

Luray Bustier - jak ji používat? kde ho koupit, lékárna, cena
Luray Bustier - jak ji používat? kde ho koupit, lékárna, cena

Luray Bustier. Jak se liší od ostatních?

10 Luray Bustier  jak ji používat? kde ho koupit, lékárna, cena

Vždy jsem měl problémy s krém pro zvětšení penisu, popáleniny, prsa a dalších částí těla. Dojem je, že je určen pro zvrhlíků:. Nejhloupější prohlášení jsou doprovázena primitivní textu, a slibuje, že potěší právě retardovaný

Je to ale krém na prsou není tomu tak. Stojí proti

generálního pozadí hojnost módní slova. Vezměme si například, první reklamní jednotka, která nás zavede do produktu:

Kolik obskurních slov v takovém malém textu!

 • Lipolifting (nebo lipofilling) je transplantace tukových buněk ke zvýšení určité části těla.

Co je Adipofill’InTM? Bylo to výrobce? Ale proč tedy v pravém horním rohu je označován Lucas Meyer je slavná americká kosmetická značka?

Všimněte si, že na krabici smetany logo této společnosti chybí. Mít po ruce k Internetu, je snadné ověřit, že Lucas Meyer vyrábí krémy na zvětšení prsou. Ukázalo se, že jejich logo je používán nelegálně, bez obalu, „krása“.

Formula D56 je uvedena pouze na stránkách, které prodávají tento krém. Ale faktor HIF-1α je tam opravdu . Em> je protein produkovaný v těle nějakým způsobem by mělo přispět ke zvýšení prsa.

krém Luray Bustier a jeho princip činnosti

prodávajících fondy i nadále ohýbat linku a rachocení off složité vědecké termíny. A to, upřímně řečeno, nepříjemné. Je zřejmé, že o zvětšení prsou může být řečeno, v jednoduchých slov. – to není teorie strun není jaderná fyzika

, ale místo toho Pána marketéři jsou velkoryse rozptýlené prostřednictvím textových nesrozumitelný slov k vzácný návštěvník mohl pochopit, co se děje.

>>>>  Uniderm - cena, kde koupit, jak to funguje,česká republika

Abychom dokázali, že text se skládá nesrozumitelný ne náhodou, ale záměrně, poměrně snadno. Googling slovo lobotimized. Em> se vyskytuje pouze na stránkách, které prodávají tento krém je vyrobený-up období!

Navíc, je snadné si uvědomit, že všechny tyto termíny začínají slovem “LiPo” (lipo), která v Latinské prostřednictvím “tuk” . Ale tyto údaje nejsou použity pouze razil termín, ale podařilo se zabránit chybu!

Další výrazy:

 • adipogeneze – syntéza nových

  tukových buněk;

 • lipogeneze – proces vkladů tukové buňky;
 • lipolýzy. – rozdělení tuků

znamená, že popis krému může být snížena na následující: slibuje syntetizovat a hromadí se tukové buňky v oblasti hrudníku, blokuje další odbourávání tuků. To tukové tkáně pro zvýšení prsu několika velikostech.

v plastické chirurgii toto zvýšení se nazývá lipomodelling. Tady, slibujeme, že stejný efekt, ale bez chirurgického zákroku.

Co je to lipofilling a kde dělá krém?

Tak přijďte k hlavnímu bodu – jak reálné jsou tyto sliby? Může krém napumpovat vašeho hrudníku tukovou tkáň?

Začněme s tím, že lipofilling zvyšuje prsa o jednu velikost nebo menší, ale ne tři. A smetana, v tomto plánu,

1 Luray Bustier  jak ji používat? kde ho koupit, lékárna, cena

nemusí být tak účinný jako chirurgie. Jeho prodejci navrhují přidat tuku extrémně prsa, takže zbytek obrázku ve stejném stavu.

Asi každý má přítele, který obnovit její ňadra rostla 3 velikosti? Takže takové sliby jsou přehnané.

Druhý a co je nejdůležitější: tuková tkáň není brána ze vzduchu. V případě injekce, to je transplantovaný z okolí akumulace. Ale v případě, že „tuk“ místa není, pak se taková operace není prováděna v zásadě. Ale kde dělá tuk po nanesení krému?

Ano, jsou uvedeny mnoho těžce pochopitelné pojmy jako faktor, HIF -1 a , atd., ale proces tvorby tukové tkáně, je poměrně jednoduché a snadno vysvětlit bez těchto podmínek:. konzumovat více kalorií, než jste vynaložit dodatečné získáte tukovou tkáň

Bez dodatečné kalorií tuku není syntetizován, to není to, co take požaduje zvýšení dietu. Není moc leští hrudníku tuku, bude to nestane „tlustší.“ – to je stejné s krémem

>>>>  BeezMax - cena, názory, kde koupit, originální, kolik to stojí

Neříkám, že obezita je spojena s hormonálními změnami a ublížení

na zdraví. Tělo nebude odkládat tuk selektivně pouze na hrudi. Tuk bude nevyhnutelně klesat pod břichem. A tento druh obezity, centrální obezita, je považován za nejnebezpečnější.

S tím se zvyšuje riziko vzniku srdečních onemocnění a cukrovky. Také přijít hormonální změny: tělo je přestavěn udržet energetickou rovnováhu

.

To znamená, že v případě, že přísliby prodejců krému byla pravda, že by nikomu ublížit. Ale to nemůže být moc starostí, protože žádný účinek po použití Luray Bustier nebude.

Klinické studie. Rozvodu nebo pravda?

Kromě toho je příběh o tohoto krému je v rozporu se zdravým rozumem, je dalším důkazem toho, že máme před sebou banální rozvod za peníze. A tento důkaz je ve skutečnosti prodává na internetových stránkách:

Toto je graf, který ukazuje klinických studiích krému královny. Na první pohled to je v pořádku, kromě toho, že prodávající nesmí psát název bez chyb. Ale snaží se pochopit význam tohoto grafu je, že ukazuje?

Druhý klíčový bod: jednotka objemu prsu. „Obyčejní smrtelníci“ obsluhovat palců změřit plný obvod kolem hrudníku. Ale odborníci používají mm3 – jako v grafu. A tak, podle informací na webových stránkách, je částka poprsí subjektů zvýšil na 3 000 mm3.

Ale

2 Luray Bustier  jak ji používat? kde ho koupit, lékárna, cena

to, co jsme se dozvěděli z lékařského článku nazvaném „Teenage Mamologie“:

 • V průměru ve skupině žen v reprodukčním věku, 25-45 let věku, objem prsní žlázy je asi 500 mm3.
 • Ideální je přijat hrudník o objemu 250-300 mm3.
 • Objem 400 až 600 mm3 je považován za mírné hypertrofie,
 • 600-800 mm3 – těžká hypertrofie,
 • 800-1000 mm3 – významná hypertrofie a 1500 mm3. – gigantomastia

To znamená, že i v příběhu o klinických studiích rádoby obchodníci uvádějí údaje, které jsou fyzicky nemožné! 3000 mm3, což je dvakrát více než gigantomastia! Obrátili předměty do mutanty?!

>>>>  Artroser - cena, kde koupit, koupit nyní,česká republika

Souhrn Luray Bustier

Tento krém slibuje zvětšit prsa, čerpá svou tuku. Ale tam, kde se tuk, jeho prodejci nemohou vysvětlit. Místo toho se snaží zmást kupující, tak mávl rukou říci:, Je to všechno tak chytrý a vědecké účely, nemělo by se dokonce pokusit pochopit

Ve skutečnosti, podobného účinku se dosahuje pouze operace je, aby lipofilling používání krému je nemožné.

Informace o klinických zkouškách znamená konečně přesvědčen, že veškeré informace na prodejní straně vymyslel.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 241 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.