Keto Dieta pro hubnutí česká republika

Nejsem obvykle fanoušek předepsaných „diet“ -I živě více anti-dieta mantry. Zavolej mi, vyčerpaný, ale slovo „dieta“, má trochu negativní konotace v těchto dnech, s „módy“ a „restriktivní“ obvykle ji předchází. Takže, když jsem měl šanci dát Dr. AX je nový Keto 360 programovou dvoutýdenní zkušební provoz, udělal jsem nějaké vážné kopání o ketogenní dietu, a zda je to zdravé.

Zde je to, co jsem se dozvěděl o keto dietu : Zde v podstatě vyměnit high-carb stravy, které většina Američanů mají tendenci jíst, pro dietu, která je velmi vysoký obsah tuku (zdravé druhu), mírná bílkovin, a velmi nízkým obsahem sacharidů. Předpokládá se, že změníte zdroj, ze kterého vaše tělo získává energii (a spaluje kalorie) z glukózy (ze sacharidů) na ketony (z tuku). Tento posun se nestane po jednom neprůstřelného kávě, ačkoli. To obvykle trvá několik dní jíst tímto způsobem pro vaše tělo dosáhnout ketózy-, kde je to při pohledu na tuk jako první zdroj paliva. Kdysi tam, i když vaše tělo „bude spalování tuků po celou dobu,“ říká Dr. Ax. „Nezáleží na tom, jestli pracujete, nebo spí, nebo co děláte, vaše tělo i nadále spalovat tuk v ketózy.“

Vyzbrojen 411 o tom, jak keto dieta práce, cítil jsem povzbudil a ulevilo. Koncept má kořeny v nutrition- a hubnutí vědy. A ze svých původních rozhovorů s Dr. Ax, Líbilo se mi s vědomím, že ketogenní dieta výsledky jsou vždy chtěl být časově ohraničené-jíst tímto způsobem není životní styl a to dává smysl. Možná jste slyšeli, že keto strava byla na posledním místě v US News & World Report 2018 seznamu nejlepších a nejhorších diety. I když jsem se vydal na tuto cestu, než že zpráva přišla ven, tak bych dal keto dietu pokus bez ohledu na to. Součástí kritérií pro daný zařadil seznamu bylo, zda je strava byla udržitelná a snadno sledovat-keto strava je taky ne, ale to není navržen tak, aby být. „Nedoporučuji lidé následovat přísné ketogenní diety pro jejich život,“ říká Dr. Ax. „Doporučuji 30- až 90-ti denní období, po které se pohybuje na spíše‚cyklistického‘fázi, kde si můžete cyklus dovnitř a ven z ketoskupiny.“ Dr. Ax přiznává, že po keto dietu bude těžké pro většinu lidí , protože mnozí Američané mají stravu s vysokým obsahem cukru, soli a sacharidy. Ale říká, že potenciální výhody posilující zdraví mozku, podporující svaly a celkově lepší výkon v tělocvičně, v kanceláři, a v životě, jsou stojí za uvedení v tvrdé práci. (Stačí se podívat na Keto stravy Výsledky Jen Widerstrom Saw Po 17 dnech).

To vše řekl, byl jsem připraven dát keto dietu zkoušce, a v následujících týdnech mezi díkůvzdání a Vánocemi, nic méně. vychutnal jsem si představu o tom, které prokazují, že jíst tuk neznamená, že jste tlustá, strava, mýtus, že bych rád viděl umírat rychlejší smrt.

The přípravný období

bby bket bed1 Keto Dieta pro hubnutí česká republika Všechny nové návyky potřebujeme plán. Naštěstí jsem měl Blueprint Keto360 (který zmapoval, jak to všechno bylo jít dolů), Dr. Ax mám k dispozici pro všechny otázky, Keto360 schváleným seznamem potravin, a manžela, který souhlasil, že skočit na dvou- týden keto rozjetého vlaku se mnou. (Výzkum ukazuje, že mají buddy systém zvýší vaši úspěšnost při fitness, diety, a dokonce se držet svého novoročních předsevzetí.) Přesto, posadil se přijít na to můj první týden keto dietních jídel a občerstvení bylo skličující. (Side Poznámka: I věděl , že když jsem chtěl uspět na to, že musím mít možnost koupit oběd Naštěstí, Dr. Ax je zcela na palubě, říká, že většina café salátových barů. bude mít to, co je třeba vytvořit keto jídlem velkou špenát salát s lososem a avokádem, například.)

Keto jídlo vypadalo tak těžký a bohatý na mě, a to prostě není, jak jsem byl zvyklý jíst. Navíc se považuji za flexitarian, takže myšlenka jíst více masa a mnohem častěji, než jsem obvykle rádoby mi dal pauzu. Dr. Ax mě ujistil, že i vegetariáni mohl vytáhnout z keto dietu v případě, že plánovaná dobře. (Vegetariáni mohou taky.) To znamená, že on je zastáncem živočišných výrobků a červeného masa konkrétně, protože železo, které poskytuje pro ženy (které jsou více náchylné k nedostatku) a protože to může posílit energii, když sacharidy chybí. (Jedná se o ostatní věci Vegetariáni si musí být vědomi z před odchodem oxo.)

>>>>  Cream Ostelife oficiální webové stránky, cena, názory

Přesto mě baví vaření a přesto mám v plánu své jídlo na pravidelné. Se seznamem keto potravin v ruce a rady od Dr. Ax v mé mysli, naplněné jsem nákupního vozíku s verzemi pro rodinné velikosti toho, co jsem pravidelně kupovat (jablka, jeřabin, ořech másla, kapusta), a hodně více masa než jsem kdy v mém košíku najednou (důvod jehněčí, kuřecí, REAL slaniny). Co chybělo? Někteří z mých obvyklých položek, high-sacharidů, jako jsou celozrnné anglické vdolky, pomerančového džusu, ořešák squash, a chipsy.

Když jsem se cítil docela přesvědčeni o své schopnosti snížit zpět na zřejmých sacharidů, cítil jsem méně jistý zdvojnásobil na mém tuku. To je jeden aspekt ketogenní diety, že si myslím, že mnoho lidí nerozumí. Keto není jen low-carb dieta, je to s vysokým obsahem tuku strava, taky.

I mohou řešit kokosový olej a avokádo v pohodě. Ale byl tam jeden věc, o příštích dvou týdnů, která byla rýsující se nade mnou: občasné hladovění (IF) Dr. Ax zabudované do svého programu. (Ne všechny keto diety patří to.) V Keto360 si můžete vybrat ze tří různých stravovacích oken, a já jsem šel na nejdelší: poledne až 8 hod, což znamenalo, že bych neměl být jíst tuhou stravu až do poledne. Mám aktivní fitness plán, který potřebuje palivo (a obnova) v pravidelných intervalech, a tak jsem se obával, že bych opravdu chybí mi ranní jogurt s ovocem a nechat pocit hangry do 10 hodin (nemluvě, některé potravinářské profesionálové cítit potenciální přínos přerušovaným půstu nemusí být stojí za riziko.) Dr. Ax mě ujistil, že nejen bych mohl zvládnout, pokud ale dočasně hladovějící tělo tímto způsobem umožní ji léčit. „Když jste půst po určitou dobu, jste v podstatě nechal systémy našeho těla zcela odpočinek a zotavení.“ A měl pravdu. To je přesně důvod, proč spánek je nejdůležitější věc pro hubnutí a zdraví, proč jsou takové věci, jako je krása nočních krémů a proč ostatní dny jsou klíčové pro splnění jakéhokoli fitness cíle. Rozklad potravin, rychlý obrat buněk a opravy sval slzy všechno stalo během odpočinku.

Navíc, není to jako bych nemohla krmit své tělo něco do poledne. Low-carb keto nápoje jako čaj, voda a káva jsou všechny možnosti, a Dr. Ax navrhly doplnit protein (jako jeho kostní vývar nebo kolagen proteinové prášky), ke svým tekutin pomoci odrazit hlad. Tak, v průběhu své dva týdny, jsem experimentoval s Dr. Axe kost vývar z bílkovin a kolagenu bílkovin, stejně jako mléka neslazené nondairy jako jsou mandle a ovesné mléko. Budu k věci na tomto jednom: I když znalecký posudek se smíchá na biologickou dostupnost kolagenového prášku a jeho potenciální přínosy pro zdraví, prostřednictvím pokusů a omylů, jsem přistál na kávy s ovesné mléko a kolagenních peptidů, jako je můj go-to ráno vařit , Také jsem vzal některé Keto Fire doplňků Dr. AX v dopoledních hodinách. Obsahují exogenní ketony, což je ozdobný způsob, jak říkat bonusových ketony mé tělo neprodukuje samo o sobě.

bckbone bur check1 Keto Dieta pro hubnutí česká republika Při jídle plánovaných, výzkumu provedeném a doplňky na ruce, byl jsem připraven a vzrušený na tuto výzvu. Zde je úryvek z mých dvoutýdenních zkušenosti, a keto dietu výsledky, které byly dodány s ním:

Den 1: Je 08:15 a můj žaludek vrčí. Ví, že je čas pro jeho snídani a já ho zbavila. mísí jsem bílkovin kávu a vyběhl ze dveří. Moje první myšlenka je, že vanilkovou příchutí je příjemným doplňkem ke Černá káva. Ale ke konci termosky, uvědomuji si, že bez ohledu na to, jak ho na kostky, vanilka kostní vývar protein káva není totéž jako vanilková blond pečeně s odstředěného mléka.

Den 2: K dispozici je bagel prodejna méně než jeden blok od mé kanceláře. Předám to každý den a nikdy opravdu myslíte, že nic z toho. No, ne dnes! Vůně čerstvě upečených všechno bagely, a bylo to, že vegetarián smetanový sýr jsem ucítil? -Vytvořily zaváněl ven ze dveří, když jsem procházela kolem mimořádně rychle. (I když jsem později zjistil, že je a způsob, jak mít chléb a stále zůstat v ketózy.)

Den 3: Jsem unavený AF. Jako druh unavený, když jste tak vyčerpaná budete muset použít svou levou ruku zvednout pravou ruku. Nějak vypáčil jsem z postele přijít jen si uvědomit, kardio nebylo nikdy hardio, takže některé chill silový trénink se bude muset stačit. (Teď už vím, Těchto 8 věcí o cvičení, zatímco na Keto stravy.) Nicméně, pocity letargie bylo možné očekávat, říká Dr. Ax, který říká, že dny 2 a 3 byly také nejtěžší pro něj poprvé zkusil oxo. „Každé tělo je jiné,“ mě ujišťuje. „Někteří lidé cítí lépe, 5. den, jiní berou za dva týdny.“

>>>>  Chocolate Slim - cena, kde koupit, jak to funguje

Den 4: Chytil oběd ven byla úspěšná tak daleko. Dnes byl nějaký tilapie, cukety a žluté squash a kale i tofu salátem. hodil jsem na půl avokádo pro dobrou mastné opatření. Oh, a všiml jsem si, že jsem ztratil půl kila už, což je určitě jen voda váha-sacharidy zadržovat vodu, takže je limitující je surefire způsob, jak uvolnit nějaké tekutiny v těle, ale přesto. úbytek hmotnosti nebyl můj cíl, ale pochybuji, že jsem sám v myšlení, „Vezmu si to!“

Den 5: Jak osud by měl to, patnáct hodin valí kolem a dostaneme zprávu, že tam jsou sušenky v konferenční místnosti. Byl jsem přicházela na keto-schválených potravin, jako Granny Smith jablka (tzv koláč zelené jablko má cesta méně cukru, než, řekněme, červený Gala), a full-tuk tvaroh s borůvkami (kde jsi byl celý můj život, svačinu? ) s žádnou skutečnou potíže s chutě. Ale jen s vědomím, že jsou cookies, které nemohu jíst cítím trochu podvedený. (Ačkoli tyto low-carb Keto dezerty s tím pomohl.)

Den 6: Když jsem si vzpomněla na to, co jsem dnes snědl, jsem si uvědomil, že mezi mým salátem a mé jehněčí hamburger, jsem jedl celý avokádo. Plán Keto360 doporučuje ne více než půl avokádo denně a většina odborníků na výživu by pravděpodobně souhlasit. Zatímco krémové, zelené plody je naplněn spoustou zdravých tuků, které musím v přebytku, aby zůstali v ketózy, u 300 kalorií pop, které mohou rychle sčítají. (Jeden gram tuku se rovná 9 kalorií, protilehlé 4 kalorií na gram jak pro bílkovin a sacharidů.)

Je pravda, že kalorie nejsou jedinou věcí, na které záleží na vaší stravě, ale pokud se snažíte zhubnout (což je hlavní důvod, proč mnoho lidí se snaží keto dietu), je si vědom kombinuje všechny ty s vysokým obsahem tuku strava je důležitá pro úspěch.

Den 7: Peak vyčerpání nachází v zádech ve dnech 3 a 4, ale za rohem a začal se cítit jako já v posledních několika dnech. Nyní v polovině značku, mám pocit, že jsem dostal tuto keto jídlo-plánovací věc dolů a to i v případě, že jídlo není všechno, co jsem doufal, a snil. (Více o tom níže). Navíc jsem schopen efektivně trénovat tak, jak jsem zvyklý. Přes víkend jsem narazila na Barre, na kole, a (rychlovarná konvice) zvony, a to skvělý pocit. Mám energii zpět a ještě něco navíc. A já najednou cítím lehčí (pokles o další libru) a silnější.

8. den: Jsem stále snaží najít ranní nápoj, který mě baví a to mě udržuje plný, tak se snažím chuti prášku kolagen protein s mou kávu plus splash macadamia ořechů mléka. To ještě není to samé jako francouzský tisk se smetanou, ale je to win! Na solid-potravinářského vpředu, začínám být trochu vydělal více o veškeré maso jsem nejedl v minulém týdnu. Je to víc, než jsem normálně jíst třikrát tak dlouho. Jehněčí hamburgery, krůtí salát-wrap tacos Kuřecí saláty. Můj trávení je pryč (i když beru probiotika každé ráno), tak Dr. Ax doporučuje jeho Keto Digest doplňky při obědě. Že obsahují tuk-trávení enzymy, které pomáhají rozkládat přebytečného tuku a bílkovin, které moje tělo není používán k náročné, a to pomáhá.

9. den: I ustoupila. Utíkal jsem ven na ranní cvičení a dnes ráno jsem měl pořádnou lžíci arašídového másla, ale byl jsem hangry, jo ?! I když jsem se v duchu, jestli to stačí, aby mě vyslat ketózy, tam je opravdu žádný pocit viny (potraviny by nikdy se budete cítit provinile, IMO). Musím palivo pro svůj trénink-období.

Den 10: začínám onemocnět ze stejných potravin, které znám, jsou bezpečné sázky. A kolikrát jsem googled „Je _____ keto?“ Se vymyká z rukou. Jsem si uvědomil, že jediná skutečná remcání mám s keto diety je, že existuje tolik zdravé, výživné potraviny, které nelze jíst, zatímco na něj. (Možná to je důvod, proč odborníci říkají, měli byste se vzdát restriktivní diety jednou provždy.) Mrkev? Sladké brambory? Růžičková kapusta? Co vitamíny a živiny, budu chybět na ponecháním těchto potravin off mém talíři?

>>>>  Argoderm - oficiální místo, koupit hned, recenze, cena

Den 11: Ženy na salát obchodě omylem dal chleba v tašce, i když jsem řekl, ani chleba . Hodil jsem ho na cestě ven ze dveří. Dnes je to smutný den. V dalších novinek, moje energie je ještě kopání, jsem se držet krok s mými tréninku a já ztratil další kila. (I druh nesnáším vážení sám to často.)

bby toy bur ceebrtion1 Keto Dieta pro hubnutí česká republika Den 12: Dr. Ax mě ujistil, od počátku, že bych byl schopen držet své obvyklé druhy cvičení, a jsem rád, hlásí, že mohu držet krok s mým oblíbené boxerské a cyklistické třídy bez pocitu mrtvé půlce.

Den 13: Mám vztah lásky a nenávisti s tímto přerušovaným půstu věc. Myslím, že to „pracuje“, a tím mám na mysli Ztrácím nějakou váhu. (Plus, vylepšené složení těla a definice mohou přijít při hubnutí.) Když jsem se zeptat doktora Ax, jestli bych měl přiřadit svůj úspěch na ketoskupinu nebo IF, říká obojí. „Řekl bych, že je to 80/20 silněji ve prospěch keto, ale přerušované půst to pomůže stejně,“ říká. Schopnosti spalování tuků z keto mají více síly za ní, pokud jde o hubnutí, konkrétně dodává, ale přerušované půst může být ideální pro trávení a jen dobrý pocit.

Den 14: Dnešní poslední den v plánu Keto360, takže přirozeně jsem nosit moje tělo máslem nádrže na ranní trénink. Třída začleněna těžký trénink zvedání obvodu a kardio výbuchy, a cítil jsem, že bych mohl jít na druhé kolo, když bylo po všem.

Na závěr jsem spokojený s mými výsledky keto dietu jak interně, tak externě. Ztratil jsem 4 libry za dva týdny, získal nějakou energii a efektivitu mého tréninku, a častěji než ne, měl pocit, že jsem viděl lepší svalový tonus místo pocit plnosti nebo sklíčený. Zatímco ketogenní dietu nemusí být můj go-to pravidelně, Dr. AX finále zpětná vazba byla povzbuzující: Říká, protože jsem teď měl úspěšnou keto zkušební provoz, kdybych chtěl cyklu přes některé keto týdnů (nebo i měsíce, příště), byl bych schopen snadno, případně dosažení ketóza ještě rychleji. I když bude plný síly zpátky na sacharidy mě ani nikoho jiného, ​​kdo chce keto-cyklus mohl vykolejit, Dr. Ax říká, že šance jsou v můj prospěch. „Devadesát procent času, pokud někdo to udělal jednou, že se dostane do ketózy rychlejší a jednodušší příště,“ říká.

Ve skutečnosti, jak říká můj již poněkud vyvážená strava je součástí důvod, proč jsem nezažil keto chřipku. (Někteří lidé uvádějí, nevolnost jejich žaludku, podrážděný, a závratě, mimo jiné příznaky podobné chřipce, po dobu prvních několika dnů nebo dokonce týdnů keto.) Lidé, kteří přechod od velmi high-sacharidů a vysokým obsahem bílkovin stravy na A vysokým obsahem tuku, jsou náchylnější k těmto vzácným, ale extrémní symptomy, říká. To je důvod, proč se říká, že postavil hody Phase-když přidáváte tuky do svého jídelníčku, aniž by ve skutečnosti omezují své sacharidů-do svého plánu Keto360 jako způsob, jak zmírnit vaše tělo do ketózy. „Pokud je někdo docela dobrý jedlík a oni už mají mírné množství tuku v jejich stravě, ne s vysokým obsahem tuků, ale středně typicky budou přechod docela dobře,“ říká.

Mnoho lidí může vypadat po mém boku po boku před a po fotky a přemýšlet, „Byla fit před a vypadá teď to samé.“ (Není to zvláštní, jak odlišně ti ostatní lidé vidět ve srovnání jak vidíte sami?) Ale jíst a cvičení by měla být vždy o více než estetiku. Jak se vaše dieta a fitness návyky vás pocit ? Jídlo je palivo (a obnova) pro činnosti se vám líbí dělat většinu. Pokud dobře jíst znamená, že jste získali nějakou perspektivu, pak skončí s lepším zadek je jen třešničkou na dortu. BTW, mohu mít dort teď.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 241 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.